Dupa 10 ani de activitate în Romania, Bio Ortoclinic este cea mai mare clinica de ortopedie si vertebrologie din Sud-Estul Europei și una dintre cele mai importante din Europa, axata pe tratamente nechirurgicale a tot ceea ce inseamna aparat locomo...
citeste mai mult

Bio Ortoclinic

Terapeut Bucuresti Bio Ortoclinic

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Kinetoterapie

Tip job: Full-time

Zile lucratoare: Luni Marti Miercuri Joi Vineri

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Situata pe Șoseaua Gheorghe Ionescu Sisești 325A, București, clinica BIO ORTOCLINIC este prezenta pe piata din Romania de 10 ani si a devenit cea mai mare clinica de ortopedie si vertebrologie din Sud-Estul Europei și una dintre cele mai importante din Europa, axata pe tratamente nechirurgicale a tot ceea ce inseamna aparat locomotor – membre superioare, membre inferioare, bazin si toate tipurile de DURERI DE SPATE. BIO ORTOCLINIC angajeaza:

KINETOTERAPEUT

Responsabilitati principale:

·            Recuperare medicală

·            Elongații coloană

·            Reabilitare și stabilizare coloană vertebrală

·            Fizioterapie

Candidat ideal:

·            Persoana serioasa, implicata si orientata spre pacienti

·            Studii kinetoterapie

·            Nu este necesara experienta prealabila

Program de lucru:

·            4 zile pe saptamana de la 9:00 la 20:00 si 1 zi libera pe saptamana

·            2 sambete pe luna de la 9:00 la 14:00

Beneficii:

·            Salariu fix si comision

·            Training privind utilizarea aparatelor si a procedurilor de lucru

·             Posibilitatea dezvoltatii profesionale intr-un colectiv tanar, placut