Lanț de clinici de medicină dentară deschis in 2011, cu 3 locații în Bucuresti. Avem o echipă de 60 de medici, asistente, personal administrativ. Asigurăm tratamente dentare pentru peste 10.000 de pacienți. Oferim pacientilor Clinicilor Dr...
citeste mai mult

Clinicile Dr. Leahu

Specialist HR Bucuresti Clinicile Dr. Leahu

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Medicina

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Ei sunt specialiștii din Clinica dentară Dr. Leahu

Echipa de medici din Clinicile dentare Dr. Leahu este pregătită să trateze orice problemă a dinților, să îți câștige sănătatea dentară cu cele mai bune cunoștințe despre implanturi dentare, coroane și fațete dentare, aparate dentare, tratamente de chirurgie dentară și albire a dinților.

Post disponibil: HR Admin

Cerinte

- Studii superioare;
- Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara;
- Cunostinte de legislatia muncii;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Abilitati de planificare si organizare;
- Capacitate de analiza, atentie la detalii;
- Experienta cu platforme HR;
- Experienta Microsoft Office.

Program: Full time

Salariu foarte competitiv​​​​​​​!

Responsabilitati

- Respectarea normelor legale privind secretul și confidențialitatea datelor și informațiilor;
- Intocmeste, gestioneaza si indosariaza documentele privind administrarea de personal (contracte de munca, decizii incetare, acte aditionale, etc.);
- Acorda asistenta si consultanta tuturor angajatilor referitor la prevederile politicilor de resurse umane ale companiei;
- Intocmeste si elibereaza, la cerere, documente solicitate de catre (fost) salariat;
- Acorda suport angajatilor in probleme legate de relatiile de munca;
- Introduce date in aplicatia HR si se asigura de acuratetea acestora;
- Intocmeste diverse rapoarte de centralizare in aria de expertiza;
- Participa ca si resursa in sedintele de lucru referitoare la implementarea noului sistem de administrare si evidenta a personalului, pentru aria sa de expertiza;
- Contribuie impreuna cu ceilalti membri ai departamentului de resurse umane la mentinerea eficientei si imbunatatirea activitatii departamentului;
- Participa ca resursa activa pentru aria sa de expertiza in proiectele/activitatile initializate de departamentul de resurse umane sau in proiectele/activitatile in care departamentul de resurse umane trebuie sa fie reprezentat, conform cu sarcinile alocate de catre managerul direct sau de catre directorul de departament.