Centrul Medical Medsana este o rețea de clinici medicale de diagnostic și tratament înființată în anul 1996 cu scopul de a oferi pacienților soluții de diagnostic exacte și rapide, esențiale pentru prevenirea și tratarea bolii în condiți...
citeste mai mult

S.C. MEDSANA BUCHAREST MEDICAL CENTER S.R.L.

Operator Call Center Bucuresti S.C. MEDSANA BUCHAREST MEDICAL CENTER S.R.L.

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Medicină generală

Tip job: Part-time

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Medsana este o retea de centre medicale de diagnostic si tratament in sprijinul medicilor si pacientilor din Romania, care au nevoie de solutii de diagnostic exacte si rapide, esentiale pentru prevenirea si tratarea bolii in conditii optime. Misiunea Medsana - Prin tot ceea ce facem suntem dedicati excelentei in serviciile medicale complete si in promovarea standardelor inalte de practica medicala. Mentinem si imbunatatim sanatatea oamenilor din respect pentru viata. Viziunea Medsana - Sa devenim centru medical de referinta la nivel national, garant al calitatii, recunoscut pentru valoarea pe care o aduce societatii, partenerilor si investitorilor sai.

OPERATOR CALL-CENTER

Profilul candidatului ideal:

- Studenti in primul an sau al doilea la Medicina sau la Scoala Postliceala;

- Persoana care sa cunoasca Microsoft Office;

- Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj;

-Persoana comunicativa, responsabila;

- Initiativa si orientare catre pacient;

- Foarte bun spirit de organizare;

- Persoana care sa vada aceasta oportunitate pe termen lung.

Responsabilitati:

- Preluarea, gestionarea, redirectionarea apelurilor din partea pacientilor in conformitate cu procedurile agreate, atingand obiectivele calitative si cantitative stabilite;
- Informarea pacientilor/clientilor, cu privire la programul de lucru al clinicii;
- Programarea sau reprogramarea pacientilor la consultatii si investigatii medicale;
- Sprijinul pacientilor prin oferirea de informatii corecte in ceea ce priveste pregatirea anterioara necesara efectuarii diferitelor investigatii medicale;
- Oferirea informatiilor cu privire la toate serviciile medicale oferite de Medsana.

Program de lucru:

- Full-time: 7h/zi de L-V, in ture + 2 sambete pe luna (08:00-14:00)

- Part-time: 4h sau 6h/ zi.

Beneficii:

-Salariu fix si bonuri.

Sunt invitati sa aplice studentii care isi doresc sa se dezvolte profesional alaturi de companie pe termen lung si vad perspectiva de a lucra in cadrul unei companii stabile. De asemenea, sunt invitati sa aplice candidatii responsabili, care isi doresc un loc domeniu in domeniul medical.

NU trebuie sa aplice candidati care cauta oportunitati pe termen scurt sau nu vor sa respecte protocolul de lucru dintr-un mediu profesionist.

Va asteptam cu drag! - Echipa Medsana