GeneKor este o companie multinațională, înființată în anul 2007, specializată în diagnosticarea moleculară, și care folosește tehnologie de ultimă oră porivită pentru furnizarea de Servicii Moleculare de cea mai înaltă calitate. Oferi...
citeste mai mult

GENEKOR BIOTECHNOLOGY SRL

Operator Call Center Bucuresti GENEKOR BIOTECHNOLOGY SRL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Medicină de laborator

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Genekor este un un laborator de biologie moleculara, axat pe Oncologie. Calatoria noastra a inceput in 2007 si ne dezvoltam in mod constant pentru a oferi servicii de cea mai buna calitate in sectorul oncologiei moleculare. Suntem o echipa entuziasta care impartaseste aceeasi viziune privind asistenta medicala de calitate si oncologia moleculara lucrand impreuna pentru a furniza pacientilor si medicilor informatii concrete si exacte.

Customer support

Profilul candidatului ideal

-  Experienta de minim 1 an in domeniu,

-  Experienta pe receptie este un plus,

-  Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat,

-  Excelente abilitati de comunicare,

-  Orientare spre nevoile clientilor.

Responsabilitati:

-  Mentine relatia cu laboratorul din Atena,

-  Mentine relatia cu receptia, curierii si reprezentantii de vanzari.

Program de lucru:

-  Regim full-time: Luni-Vineri-09:00-17:00

NU trebuie sa aplice candidati care cauta oportunitati pe termen scurt sau care sunt in cautarea unor oportunitati part time. NU trebuie sa aplice candidatii care nu cunosc limba engleza la nivel avansat si care pot sau nu vor sa respecte protocolul de lucru dintr-un mediu profesionist.

Va asteptam in echipa noastra!