TERAPEUTICA SA

Medic Chisineu-Cris TERAPEUTICA SA

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Medicină generală

Chisineu-Cris - Arad Anunţul expira în 14 zile

Spitalul privat “Sfantul Gheorghe” din Chisineu Cris, judetul Arad, ofera asistenta medicala in chirurgie, medicina interna, obstretica-ginecologie, neonatologie, pediatrie si terapie intensiva. De asemenea, unitatea poate oferi servicii de specialitate si de urgenta unui numar de 40.000 de persoane.

 Medic cu competente in ingrijiri paleative

Tip contract: in regim full-time, care sa intre in contract cu CAS.

Cerinte:
•    Medic de orice specialitate cu competente in ingrijiri paleative;
•    Certificat de membru vizat de Colegiul Medicilor;
•    Cunoasterea protocoalelor medicale si a legislatiei in vigoare;
•    Atitudine pozitiva, proactive fata de pacienti si colegi.

Responsabilitati:
Tratament simptomatic al pacientilor oncologici si cu alte afectiuni cronice aflati in stadii terminale, cu simptomatologie care interfereaza cu activitatea zilnica.

Beneficii:
•    Pachet salarial atractiv;
•    Acoperirea costurilor de relocare/naveta;
•    Dotari tehnice si echipamente de cea mai buna calitate.