Clinica specilizata in stomatologie generala, urgente stomatologice, implantologie orala, estetica dentara! Angajam in conditii deosebit de avantajoase - medic dentist. Clinica este dotata cu aparatura de ultima generatie, logistica pentru implantolo...
citeste mai mult

SC E.S. Garanti Dentistry SRL

Medic stomatolog Brasov SC E.S. Garanti Dentistry SRL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Stomatologie generală

Zile lucratoare: Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică

Brasov - Brasov >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Medic stomatolog cu experienta minim 1 an:
- Bun profesionist- dornic de afirmare
- Diploma de licenta
- Autorizatie de libera practica
- Disponibilitate pentru lucrul in echipa
- Punctualitate si seriozitate
- Diplomatie
- Bune abilitati organizatorice
- Bune abilitati de comunicare cu pacientii, personalul si colaboratorii clinicii
- Dorinta de a fi la curent cu cele mai noi tendinte in medicina dentara
- Cunoasterea a cel putin o limba de circulatie internationala
- Operare pe calculator:Office, Outlook

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Stabilirea planurilor de tratament
- Completarea si organizarea fisei pacientului
- Punerea in evidenta a abilitatilor clinice
- Realizarea lucrarilor dentare la cele mai inalte standarde de calitate
- Abilitatea de a rezolva problemele clinice urgente
- Pachet salarial atractiv- pe baza de procent
- Program de lucru flexibil
- Pacientura asigurata