SPITALUL MUNICIPAL URZICENI este o institutie publica cu personalitate juridica, subordonata Autoritatii publice locale, care asigura asistenta medicala completa de specialitate, preventiva, curativa si de recuperare a bolnavilor internati si ambulat...
citeste mai mult

Spitalul Municipal Urziceni

Medic Urziceni Spitalul Municipal Urziceni

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Pediatrie

Urziceni - Ialomita >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

MEDIC SPECIALIST PEDIATRU

Descrierea postului:

• Efectueaza consultatii si a investigatii conform specializarii;

• Prescrie tratament pacientilor;

• Completeaza fisa medicala a pacientului;

• Intocmeste situatii medicale.

Cerinte:

• Studii de specialitate;

• Certificat de membru vizat de Colegiul Medicilor;

• Asigurare Malpraxis valabila;

• Cunoasterea protocoalelor medicale si a legislatiei in vigoare.

Beneficii:

• Pachet salarial atractiv, iar garzile sunt platite cu 500 LEI NET in timpul saptamanii, iar 1000 LEI NET in weekend;

• Se deconteaza transportul in totalitate, sau daca se doreste o relocare, se acopera total costul chiriei;

• Echipamente de lucru performante.

Aplica daca:

• Iti doresti un post full time;

• Iti doresti un mediu de lucru antrenant unde iti poti pune ideile in practica;​​​​​​​

• Esti dechis catre dezvoltare profesionala.