De peste 10 ani, OPTIblu a avut drept scop oferirea de servicii clientilor sai, in domeniul opticii medicale. OPTIblu s-a ocupat sa le ofere clientilor excelenta, inovatie, calitate si increderea intr-o gama variata de produse si servicii. Aproape...
citeste mai mult

SC OPTICAL NETWORK SRL

Medic Bucuresti SC OPTICAL NETWORK SRL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Oftalmologie

Tip job: Part-time

Zile lucratoare: Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Cerinte:

-          Medic specialist/primar oftalmolog

-          Aviz de libera practica
-          Asigurare de malpraxis la zi
-          Disponibilitatea de a intra in relatii contractuale cu CASS Bucuresti - OBLIGATORIU
-          Abilitati foarte bune de comunicare si relationare
-          Persoana flexibila si usor adaptabila
-          Experienta in domeniu reprezinta un avantaj
Responsabilitati:
-          Asigurarea actului medical in regim de ambulatoriu de specialitate
-          Consultatii de specialitate si diagnosticare a pacientilor
-          Prescrierea tratamentelor si intocmirea retetelor
-          Monitorizarea pacientilor aflati in evident
Se ofera:
-          Salariu fix
-          Program de lucru flexibil (part time sau full time, in functie de disponibilitate)
-          Alte beneficii personalizate
-          Cabinetul se afla in incinta magazinului Klarmann Auchan Militari.
Pentru detalii privind pozitiile libere oferite de Optical Network SRL - OPTIblu, puteti utiliza urmatoarele adrese de e-mail: ****@***.**, ****@***.** sau urmatorul numar de telefon: **** *** *** – Daniela Florescu – HR Specialist.