GRAL MEDICAL este o firma privata cu capital integral romanesc din topul celor mai mari companii din domeniul serviciilor medicale. Sub sloganul “Suferinte Vechi, Tratamente Noi”, Gral Medical a reusit sa implementeze servicii noi si eficiente...
citeste mai mult

SC GRAL MEDICAL SRL

Medic Bucuresti SC GRAL MEDICAL SRL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Obstetrică – Ginecologie

Tip job: Full-time

Zile lucratoare: Luni Miercuri Joi Vineri

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Medic Specialist Obstetrica Ginecologie

Cerinte :

• Studii de specialitate

• Certificat de membru vizat de Colegiul Medicilor

• Asigurare Malpraxis valabila

• Experienta intr-o pozitie similara

• Orientare catre pacient

• Bune abilitati de comunicare si relationare

• Capacitate de organizare

• Cunoasterea protocoalelor medicale si a legislatiei in vigoare

• Competentele suplimentare constituie un avantaj (ecografie, colposcopie)

• Disponibilitate contract CASMB

Descrierea postului:

• Efectueaza consultatii si a investigatii conform specializarii

• Prescrie tratament pacientilor

• Completeaza fisa medicala a pacientului

• Urmareste evolutia medicala a pacientului

• Intocmeste situatii medicale

• Respecta secretul profesional si intimitatea pacientului

Beneficii:

• Pachet salarial atractiv

• Echipamente de lucru de inalta generatie

• Colectiv tanar si dinamic

Aplica daca :

• Iti doresti un post full time

• Iti doresti un mediu de lucru antrenant unde iti poti pune ideile in practica

• Vrei sa te alaturi unei echipe medicale profesioniste

• Esti dechis catre dezvoltare profesionala