GRAL MEDICAL este o firma privata cu capital integral romanesc din topul celor mai mari companii din domeniul serviciilor medicale. Sub sloganul “Suferinte Vechi, Tratamente Noi”, Gral Medical a reusit sa implementeze servicii noi si eficiente...
citeste mai mult

SC GRAL MEDICAL SRL

Medic Bucuresti SC GRAL MEDICAL SRL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: ORL

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

MEDIC ORL

Tip contract: Full-time, in contract cu CAS

Principalele responsabilitati:

  • Efectueaza consultatii si investigatii conform specializarii;
  • Prescrie tratament pacientilor;
  • Completeaza fisa medicala a pacientului;
  • Urmareste evolutia medicala a pacientului;
  • Intocmeste rapoarte medicale;

Cerinte:

  • Studii de specialitate
  • Certificat de membru vizat de Colegiul Medicilor
  • Asigurare Malpraxis valabila
  • Orientare catre pacient
  • Bune abilitati de comunicare si relationare
  • Capacitate de organizare

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Echipamente de lucru performante;
  • Colectiv tanar si dinamic;

Locatie job:

GRAL MEDICAL, sediul nou infiintat din Sos. Stefan cel Mare nr. 230, sector 2, Bucuresti