GRAL MEDICAL este o firma privata cu capital integral romanesc din topul celor mai mari companii din domeniul serviciilor medicale. Sub sloganul “Suferinte Vechi, Tratamente Noi”, Gral Medical a reusit sa implementeze servicii noi si eficiente...
citeste mai mult

SC GRAL MEDICAL SRL

Medic Bucuresti SC GRAL MEDICAL SRL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Obstetrică – Ginecologie

Tip job: Full-time

Zile lucratoare: Luni Miercuri Joi Vineri

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

 Cerinte : • Studii de specialitate • Certificat de membru vizat de Colegiul Medicilor • Asigurare Malpraxis valabila • Experienta intr-o pozitie similara • Orientare catre pacient • Bune abilitati de comunicare si relationare • Capacitate de organizare • Cunoasterea protocoalelor medicale si a legislatiei in vigoare • Competentele suplimentare constituie un avantaj(ecografie, colposcopie) • Disponibilitate contract CASMB

Descrierea postului: • Efectueaza consultatii si a investigatii conform specializarii • Prescrie tratament pacientilor • Completeaza fisa medicala a pacientului • Urmareste evolutia medicala a pacientului • Intocmeste situatii medicale • Respecta secretul profesional si intimitatea pacientului Beneficii: • Pachet salarial atractiv • Echipamente de lucru de inalta generatie • Colectiv tanar si dinamic

Aplica daca : • Iti doresti un post full time • Iti doresti un mediu de lucru antrenant unde iti poti pune ideile in practica • Vrei sa te alaturi unei echipe medicale profesioniste • Esti dechis catre dezvoltare profesionala

Recrutam pentru urmatoarele locatii: • Clinica Gral Medical - Baneasa