GRAL MEDICAL este o firma privata cu capital integral romanesc din topul celor mai mari companii din domeniul serviciilor medicale. Sub sloganul “Suferinte Vechi, Tratamente Noi”, Gral Medical a reusit sa implementeze servicii noi si eficiente...
citeste mai mult

SC GRAL MEDICAL SRL

Medic Bucuresti SC GRAL MEDICAL SRL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: ATI

Bucuresti - Bucuresti Anunţul expira în 44 zile

Gral Medical este o companie furnizoare de servicii medicale din România. Gral Medical este o firmă cu capital integral românesc și un furnizor de servicii medicale atât pentru asigurările sociale de sanătăte, cât și pentru cele private.
Grupul Gral a fost înființat în anul 2000 și deține o rețea de 17 centre medicale, dintre care 10 laboratoare, 4 clinici, 1 centru de imagistică medicală și 2 centre de radiologie dentară în județele Dolj, Prahova, Sibiu, Argeș și în București

Full-time cu CAS,

Responsabilitati:
•    Asigura ingrijirea pacientilor conform cu protocoalele adoptate de sectie
•    Completeaza fisa de anestezie
•    Examineaza pacientii din sectie ori de cate ori este nevoie
•    Consemneaza zilnic in foaia de observatie
•    Efectueaza garzi conform planificarii
•    Participa la consultatii cu medicii de alte specialitati
•    Este responsabil pentru calitatea serviciilor medicale oferite pacientilor
•    Participa la rapoartele de garda

Cerinte:
•    Experienta de minim 3-5 ani in domeniu
•    Experienta in lucrul cu protocoale medicale
•    Bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala
•    Bune abilitati de organizare si planificare pentru o buna desfasurare a actului medical conform protocoalelor medicale agreate
•    Cunoasterea legislatiei in vigoare
•    Malpraxis si asigurare de libera practica valabile
•    Bune cunostiinte de utilizare PC

Beneficii:

• Pachet salarial extrem de atractiv

• Garzile sunt platite separat

• Alte beneficii