GRAL MEDICAL este o firma privata cu capital integral romanesc din topul celor mai mari companii din domeniul serviciilor medicale. Sub sloganul “Suferinte Vechi, Tratamente Noi”, Gral Medical a reusit sa implementeze servicii noi si eficiente...
citeste mai mult

SC GRAL MEDICAL SRL

Medic Bucuresti SC GRAL MEDICAL SRL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Medicină de laborator

Bucuresti - Bucuresti Anunţul expira în 26 zile

GRAL MEDICAL este o firma privata cu capital integral romanesc din topul celor mai mari companii din domeniul serviciilor medicale. Astfel, in scurt timp, Gral Medical a devenit cea mai dinamica companie de servicii medicale din Romania. Perseverenta, performanta, serviciile personalizate, inovatia si rezultatele obtinute stau la baza diferentierii sale pe piata serviciilor medicale private din Romania.

Grupul Gral Medical a reusit sa construiasca o retea de 29 centre medicale, dintre care 14 laboratoare, 14 clinici (din care 3 centre de imagistica medicala) si un Spital Privat cu 4 sectii (radioterapie, chimioterapie, chirurgie si dializa)

Descrierea jobului:

- Organizarea si supervizarea activitatilor desfasurate in laborator;

- Controlul calitatii executiei analizelor;

- Asigurarea si verificarea efectuarii programelor de control intern si extern de calitate;

- Analiza rezultatelor neconforme si stabilirea de actiuni corective si preventive;

- Efectuarea determinarilor conform pregatirii profesionale, validarea, semnarea si parafarea buletinelor de analize.

- Un mediu de lucru modern, cu aparatura si echipamente de inalta performanta.

- Contract full-time cu CAS.

Candidatul ideal:

- Studii superioare absolvite in domeniu;

- Experienta in implementarea si mentinerea procedurilor de management al calitatii;

- Capacitatea de a motiva si impulsiona echipa de lucru.

- Pentru clinica din Spitalul Sf Ioan se cauta un SEF DE LABORATOR

Program: full time