SPITAL

SC CRESTINA MEDICALA MUNPOSAN 94 SRL

Medic Bucuresti SC CRESTINA MEDICALA MUNPOSAN 94 SRL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Medicină de familie

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Candidatul ideal:
- medic generalist/ MF (medicina de familie) / ;
- autorizatie de libera practica;
- abilitati de comunicare si de abordare interpersonala, empatie, orientare catre nevoile pacientului, atitudine pozitiva, seriozitate, responsabilitate, implicare pe termen lung.

- unitatea are lista proprie *(praxis) insa o lista proprie a candidatului constitue un avantaj

Descrierea jobului:
- consultatii de specialitate;
- testare rapida si interpretarea rezultatelor;
- acordare prim ajutor;
- prescrierea tratamentelor;
- intocmirea retetelor si a biletelor de trimitere;
- umarirea evolutiei starii de sanatate a pacientului.

Full-time

Oferim:
- salariu atractiv;
- exercitarea autonoma a activitatii medicale alaturi de o echipa dedicata;
- oportunitati de dezvoltare profesionala.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul la adresa de email ****@***.**