Clinica Medicala Bratu Med este un prestator de servicii medicale care ofera,sprijinindu-se pe experienta medicilor specialisti,consultatii in domeniul specialitatilor:cardiologie,,diabet si boli de nutritie,medicina de familie si ginecologie. Sun...
citeste mai mult

SC BRATU MED SRL

Medic Bucuresti SC BRATU MED SRL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Obstetrică – Ginecologie

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Candidatul ideal:
-Medic obstretica-ginecologie
-Program full-time
-Cu posibilitatea contractarii serviciilor medicale prin CASMB
-Competenta ecografie

Responsabilitati:

-Efectueaza consultatii,proceduri,tratamente,prescriptii medicale in conformitate cu competentele si specilizarile pe care le are.
-Ofera pacientului informatii despre afectiunea de care sufera,evolutie,riscuri,plan de tratament si este responsabil de educatia medicala a acestuia.
-Interpreteaza rezultatele investigatiilor medicale in limita competentelor detinute.