S.C. AIS CLINICS & HOSPITAL

Medic Bucuresti S.C. AIS CLINICS & HOSPITAL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Medicină de familie

Bucuresti - Bucuresti Anunţul expira în 45 zile

Descriere

MEDIC MEDICINA DE FAMILIE

Tip contract: in regim full-time, care sa intre in contract cu CAS.

Forma de colaborare: contract de prestari servicii.

Principalele responsabilitati:

Efectueaza consultatii si  investigatii conform specializarii;

Prescrie tratament pacientilor;

Completeaza fisa medicala a pacientului;

Urmareste evolutia medicala a pacientului;

Cerinte:

Studii de specialitate;

Certificat de membru vizat de Colegiul Medicilor;

Asigurare Malpraxis valabila;

Orientare catre pacient;

Bune abilitati de comunicare si relationare;

Capacitate de organizare.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv, oferta financiara cuprinde un procent din toate veniturile generate de angajat, la care se adauga un prag minim;

Dotari tehnice si echipamente de cea mai buna calitate;

Colectiv tanar si dinamic;