S.C. AIS CLINICS & HOSPITAL

Medic Bucuresti S.C. AIS CLINICS & HOSPITAL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Psihiatrie

Bucuresti - Bucuresti Anunţul expira în 20 zile

Descriere

MEDIC PSIHIATRU

Tip contract: in regim full-time, care sa intre in contract cu CAS.

Forma de colaborare: contract de prestari servicii.

Principalele responsabilitati:

  • Efectueaza consultatii si  investigatii conform specializarii;
  • Prescrie tratament pacientilor;
  • Completeaza fisa medicala a pacientului;
  • Urmareste evolutia medicala a pacientului;

Cerinte:

  • Studii de specialitate;
  • Certificat de membru vizat de Colegiul Medicilor;
  • Asigurare Malpraxis valabila;
  • Orientare catre pacient;
  • Bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Capacitate de organizare.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv, oferta financiara cuprinde un procent din toate veniturile generate de angajat, la care se adauga un prag minim;
  • Dotari tehnice si echipamente de cea mai buna calitate;
  • Colectiv tanar si dinamic;

Locatie job:

Sos. Alexandriei nr. 144, in sectorul 5, Bucuresti.