PANDORA MEDICAL - Clinica Medicala pentru diagnosticul bolilor Neuro-Psihice care ofera Consultatii de Ambulator (Neurologie, Psihiatrie, Psihologie), Examene Paraclinice (EEG, si EMG) si Recuperare Medicala (Fizio si Kinetoterapie).

PANDORA MEDICAL SRL

Medic Bucuresti PANDORA MEDICAL SRL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Neurologie

Tip job: Part-time

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Pandora Medical Center

Medic Neurolog

Tip contract: in regim part-time, care sa intre in contract cu CAS.

Forma de colaborare: contract de prestari servicii, PFA/PFI.

Principalele responsabilitati:

Efectuarea examenului clinic al pacientului;

Stabilirea diagnosticului;

Prescrierea tratamentului pentru pacient;

Urmarirea evolutiei medicale a pacientului;

Cerinte:

Studii de specialitate;

Certificat de membru vizat de Colegiul Medicilor;

Asigurare Malpraxis valabila;

Sa fie orientat catre pacient in vederea oferirii unui serviciu medical de calitate, cu profesionalism si dedicatie fata de profesia aleasa;

Sa manifeste deschidere, empatie si disponibilitate fata de pacient.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv;

Dotari tehnice si echipamente moderne;

Colectiv tanar si dinamic.

Locatie job: strada Aleea Calistrat Hogas 45b, sector 3, Bucuresti.