Profesioniști Omnia Medical Center reunește o echipă profesionistă care își concentrează în permanență atenția asupra îmbunătățirii relației MEDIC – PACIENT. Experiența și flexibilitatea personalului medical, întotdeauna la...
citeste mai mult

Omnia Medical Center

Medic Bucuresti Omnia Medical Center

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Medicină de laborator

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Omnia Medical Center reunește o echipă profesionistă care își concentrează în permanență atenția asupra îmbunătățirii relației MEDIC-PACIENT. Experiența și flexibilitatea personalului medical, întotdeauna la un nivel superior, sunt resursele ce asigură pacienților servicii medicale adaptate nevoilor specifice fiecăruia. Omnia Medical Center dispune de echipamente moderne și de un suport logistic perfomant, pe care le pune în slujba pacienților în condiții de maximă siguranță și confort.

Descrierea jobului:

-          Organizarea si supervizarea activitatilor desfasurate in laborator;

-          Controlul calitatii executiei analizelor;

-          Asigurarea si verificarea efectuarii programelor de control intern si extern de calitate;

-          Analiza rezultatelor neconforme si stabilirea de actiuni corective si preventive;

-          Efectuarea determinarilor conform pregatirii profesionale, validarea, semnarea si parafarea buletinelor de analize.

-          Un mediu de lucru modern, cu aparatura si echipamente de inalta performanta.

Canditatul ideAL:

-          Studii superioare absolvite in domeniu;

-      Experienta in implementarea si mentinerea procedurilor de management al calitatii;

-          Capacitatea de a motiva si impulsiona echipa de lucru.

ProgramFlexibil