Clinica noastra fiind permanent in contact cu cerintele si nevoile societatii si-a extins gama de servicii la un grad inalt de competitivitate si eficienta, pe care le poate pune la dispozitia pacientilor. Depistarea rapida si posibilitatea de a obti...
citeste mai mult

Loxan Magnus Medical

Medic Bucuresti Loxan Magnus Medical

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Psihiatrie

Bucuresti - Bucuresti Anunţul expira în 13 zile

Descriere

MEDIC PSIHIATRU

Tip contract: in regim full-time, care sa intre in contract cu CASMB.

Forma de colaborare: contract de prestari servicii, PFA/PFI.

Principalele responsabilitati:

Efectueaza examenul clinic al pacientului;

Stabileste diagnosticul;

Prescrie tratament pacientilor;

Urmareste evolutia medicala a pacientului;

Cerinte:

Studii de specialitate;

Certificat de membru vizat de Colegiul Medicilor;

Asigurare Malpraxis valabila;

Sa fie orientat catre pacient in vederea oferirii unui serviciu medical de calitate, cu profesionalism si dedicatie fata de profesia aleasa;

Sa manifesta deschidere, empatie si disponibilitate fata de pacient;

Beneficii:

Pachet salarial atractiv;

Dotari tehnice si echipamente moderne;

Colectiv tanar si dinamic;

Locatie job:

Strada Sperantei 27, in sectorul 2, Bucuresti.