IVAKINETIC

Clinica Valleriana

Medic Targoviste Clinica Valleriana

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Psihiatrie

Targoviste - Dambovita Anunţul expira în 36 zile

Descriere

Valleriana Med - Centru medical pentru sanatate

Medic Psihiatru

Tip contract: in regim full time/part-time, care sa intre in contract cu CAS.

Forma de colaborare: contract de prestari servicii, PFA/PFI.

Principalele responsabilitati:

Efectuarea examenului clinic al pacientului;

Stabilirea diagnosticului;

Prescrierea tratamentului pentru pacient;

Urmarirea evolutiei medicale a pacientului;

Cerinte:

Studii de specialitate;

Certificat de membru vizat de Colegiul Medicilor;

Asigurare Malpraxis valabila;

Sa fie orientat catre pacient in vederea oferirii unui serviciu medical de calitate, cu profesionalism si dedicatie fata de profesia aleasa;

Sa manifeste deschidere, empatie si disponibilitate fata de pacient.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv;

Decont transport;

Acoperire cheltuieli de relocare;

Dotari tehnice si echipamente moderne;

Colectiv tanar si dinamic.

Locatie job: Calea domneasca 4, Targoviste, jud. Dambovita.