Avem 18 de specialități medicale în ambulatoriul de specialitate. Iar ca dotare avem tot ce este necesar pentru un diagnostic corect și rapid:in imagistica și laborator de analize hematologice, biochimice, serologice, imunologice, virusologice e...
citeste mai mult

Clinica Korall

Medic Satu Mare Clinica Korall

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Gastroenterologie

Satu Mare - Satu Mare Anunţul expira în 9 zile

Reteaua de clinici private Korall are la baza doua principii pe care le-a urmarit mereu: specialisti de foarte buna calitate si consideratia lor fata de pacient. Clinicile Korall isi desfasoara activitatea in mai multe locatii precum: Satu Mare, Carei, Tasnad, Negresti Oas, Turulung, Caraseu.

In prezent, exista 2 clinici de ambulator de specialitate, 3 laboratoare de analize medicale, 6 cabinete de medicina de familie.

Medic specialist/primar gastroenterolog

Tip contract: in regim full-time, care sa intre in contract cu CAS pe ambulator.

Forma de colaborare: contract de munca.

Descrierea postului:

• Efectueaza consultatii si a investigatii conform specializarii;

• Prescrie tratament pacientilor;

• Completeaza fisa medicala a pacientului;

• Intocmeste situatii medicale.

Cerinte:

• Studii de specialitate in domeniu;

• Certificat de membru vizat de Colegiul Medicilor;

• Cunoasterea protocoalelor medicale si a legislatiei in vigoare.

Beneficii:

• Pachet salarial atractiv si tichete de masa

• Se deconteaza transportul in totalitate, sau daca se doreste o relocare, se acopera total costul chiriei;

• Echipamente de lucru performante.

NU trebuie sa aplice candidati care cauta oportunitati pe termen scurt sau care sunt in cautarea unor oportunitati part time. NU trebuie sa aplice candidatii care nu pot sau nu vor sa respecte protocolul de lucru dintr-un mediu profesionist.

Abia asteptam sa ne cunoastem! -Echipa Korall