Avem 18 de specialități medicale în ambulatoriul de specialitate. Iar ca dotare avem tot ce este necesar pentru un diagnostic corect și rapid:in imagistica și laborator de analize hematologice, biochimice, serologice, imunologice, virusologice e...
citeste mai mult

Clinica Korall

Medic Satu Mare Clinica Korall

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Medicină de laborator

Satu Mare - Satu Mare Anunţul expira în 42 zile

Reteaua de clinici private Korall are la baza doua principii pe care le-a urmarit mereu: specialisti de foarte buna calitate si consideratia lor fata de pacient. Clinicile Korall isi desfasoara activitatea in mai multe locatii precum: Satu Mare, Carei, Tasnad, Negresti Oas, Turulung, Caraseu.

In prezent, exista 2 clinici de ambulator de specialitate, 3 laboratoare de analize medicale, 6 cabinete de medicina de familie.

Medic specialist/primar de laborator

Tip contract: in regim full-time, care sa intre in contract cu CAS.

Forma de colaborare: contract de munca.

Descrierea postului:

- Organizarea si supervizarea activitatilor desfasurate in laborator;

- Controlul calitatii executiei analizelor;

- Asigurarea si verificarea efectuarii programelor de control intern si extern de calitate;

- Analiza rezultatelor neconforme si stabilirea de actiuni corective si preventive;

- Efectuarea determinarilor conform pregatirii profesionale, validarea, semnarea si parafarea buletinelor de analize.

- Un mediu de lucru modern, cu aparatura si echipamente de inalta performanta.

Candidatul ideal:

- Studii superioare absolvite in domeniu;

- Experienta in implementarea si mentinerea procedurilor de management al calitatii;

- Capacitatea de a motiva si impulsiona echipa de lucru.

Beneficii

-   pachet salarial atractiv

-   decontare transport sau decontare locuinta, dupa caz

-   oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti.

Te asteptam cu drag in echipa noastra! – Echipa Korall