Kineto Land este un centru de recuperare medicala, ce are ca obiectiv construierea celei mai prestigioase retele de recuperare medicala din Romania. Sanatatea si satisfactia clientilor reprezinta pentru noi devizele principale de organizare a ac...
citeste mai mult

Kineto Land

Kinetoterapeut Bucuresti Kineto Land

ai Aplicat la acest job

Tip job: Part-time

Zile lucratoare: Luni Miercuri Vineri

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Candidatul ideal

- Experienta: minim un an pe un post similar

- Orientare catre client, capacitatea de adaptare in functie de nevoile clientului

- Persoana dinamica, proactiva

- Mentine o colaborare eficienta in cadrul echipei

- Capacitate de organizare, bun management al timpului

- Dorinc de evolutie atat in plan profesional cat si in plan personal

- Abilitati de promovare, vanzare produse si servicii

- Seriozitate

Descrierea jobului

- Intelegerea istoricului si nevoilor clientului

- Supravegherea tratamentului

- Mentinerea unei etici profesionale inalte

- Sarcini administrative: programari, casa de marcat si facturare

- Promovarea si vanzarea de servicii

Ce oferim?

- Angajare prin contract de colaborare

- Program part time

- Sustinere in dezvoltarea profesionala si personala

- Evenimente cu echipa

- Salariu + bonus

- Respectam pentru a fi respectati

- Cursuri de specializare platite de catre firma