Regina Maria - Reteaua Privata de Sanatate este cel mai complex furnizor de servicii medicale private din tara noastra, cu peste 1000 de medici permanenti si colaboratori in cele trei spitale si peste 23 de policlinici prezente in Bucuresti si in tar...
citeste mai mult

Regina Maria

Infirmier Cluj-Napoca Regina Maria

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Medicină generală

Cluj-Napoca - Cluj >Anunt expirat - job inactiv

Construit de la zero, Spitalul REGINA MARIA Cluj reprezinta cea mai mare investitie a retelei din afara Bucurestiului. Cu o suprafata de 7000 mp si sapte niveluri, spitalul ofera o gama complexa de specialitati medicale, axate pe chirurgia minim-invaziva laparoscopica, printre care: ginecologie, chirurgie generala, chirurgie pediatrica, ortopedie. In plus, spitalul dispune de maternitate, centru de imagistica, laborator integrat de analize medicale, ambulatoriu multidisciplinar, camera de garda 24/7, adulti si copii.

INFIRMIER

Profilul canditatului ideal:

- Curs de calificare pentru posul de Infirmiera;

- Nu este necesara o experienta anterioara pe un post similar;

- Persoana responsabila;

- Bune abilitati de comunicare;

Persoana empatica;

- Implicare si dornica de invatare.

Program: Full-time/Part-time

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv + sporuri de noapte si de weekend

- Tichete de masa

- Decontare transport

- Abonament medical

Responsabilitati:

- Acordarea serviciului de ingrijiri medicale la indicatia si sub indrumarea unui cadru medical;
- Planifica activitatea de ingrijire a pacientului cu respectarea recomandarilor asistentei medicale de tura / medicului;
- Serviciile de ingrijire pacient sunt oferite cu promptitudine, conform cu cerintele pacientului si indicatia medicului currant/asistentului medical.

Te asteptam cu drag in echipa noastra! – Spitalul REGINA MARIA Cluj