Clinica stomatologica Dental Praxis este specializata in tratamente de odontoiatrie ce incep o data cu prevenirea si continua apoi cu ingrijirea si cu reabilitarea danturii: detartraj, aparat dentar, implant dentar, estetica dentara, estetica faciala...
citeste mai mult

Sc Implant Praxis Srl

Front Desk Officer (Personal recepţie) Bucuresti Sc Implant Praxis Srl

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Stomatologie generală

Tip job: Full-time

Zile lucratoare: Luni Marti Miercuri Joi Vineri

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Responsabilitati;
- intampina pacientii, identifica cerintele si ofera informatiile necesare
- inregistreaza, programeaza si tine evidenta pacientilor
- raspunde la apelurile telefonice
- organizeaza planul de tratament intocmit de catre medici
- alte activitati specifice
- se prezinta in mod agreabil si adopta un compartament adecvat
- facturarea si incasarea banilor de la pacienti
- trimiterea comenzilor de aprovizionare si preluarea comenzilor de materiale

Cerinte;
- bune abilitati de comunicare
- cunostinte de operare pe calculator
- gestionare eficienta a fluxului de pacienti

Oferim:
- un salariu atractiv
- bonusuri de performanta
- un loc de munca placut