Reteaua Medicala Wellborn activeaza de peste 19 ani pe piata serviciilor medicale private, fiind un sistem medical complet, care pune în valoare sănătatea, ca o stare continuă. In prezent, Spitalul Wellborn, singurul spital dedicat tratării prob...
citeste mai mult

S.C. PROMED SYSTEM S.R.L. - Reteaua Medicala Wellborn

Front Desk Officer (Personal recepţie) Bucuresti S.C. PROMED SYSTEM S.R.L. - Reteaua Medicala Wellborn

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Obstetrică – Ginecologie

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Reteaua Medicala Wellborn angajeaza receptionist pentru Spitalul Wellborn Bucuresti - Str. Brodina, Nr. 3, Sector 1.

Cerinte
• Minim 6 luni experienta de lucru;
• Experienta anterioara intr-o pozitie similara poate constitui avantaj;
• Orientare catre client;
• Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
• Atentie la detalii;
• Limba engleza – nivel mediu;
• Cunostinte medii de utilizare a calculatorului – internet, aplicatiile Word, Excel;
• Studii liceale finalizate;
• Disponibilitatea de a lucra in 2 ture zi;
• Disponibilitatea de a lucra o sambata pe luna.

Principalele responsabilitati:
• Intampina clientii care sosesc in spital si ii indruma catre sala de asteptare, respectiv cabinetul medical unde va avea loc consultatia;
• Preia apelurile telefonice;
• Programeaza sau reprogrameaza pacientii la diferite consultatii/investigatii;
• Incaseaza contravaloarea serviciilor medicale si completeaza facturi fiscale;
• Claseaza si arhiveaza rezultatele, fisele sau dosarele medicale si cererile pacientilor;
• Elibereaza rezultatele analizelor si verifica achitarea contravalorii acestora;
• Preia si distribuie corespondenta.

Beneficii:
• Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes;
• Pachet salarial motivant.

In situatia in care considerati ca indepliniti criteriile de mai sus si doriti sa lucrati intr-un mediu competitiv alaturi de o echipa de profesionisti, asteptam aplicatia dumneavoastra.
Vor fi contactati doar candidatii selectati .

Va asteptam cu drag in Reteaua Medicala Wellborn. CV-urile si aplicatiile se pot trimite si pe adresa ****@***.**.