Policlinica Rosana Medical este policlinica aproape de tine! Chiar dacă stai departe… O policlinică modernă, cu medici experimentați și dotată cu cele mai noi aparate medicale, pentru ca tu să te bucuri de investigații de specialitate exac...
citeste mai mult

ROSANA MEDICAL SRL

Front Desk Officer (Personal recepţie) Bucuresti ROSANA MEDICAL SRL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Farmacologie clinică

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Rosana Medical este o policlinica moderna, cu medici experimentati, fiind  dotata cu cele mai noi aparate medicale.

 Front Desk Officer:

Profil candidat ideal:

Abilitati de relationare si comunicare

Capacitatea de a lucre in echipa

Competente office

Dorinta permanenta de a invata

Responsabilitati:

Receptie client, prezentarea serviciilor catre client

Programarea clientilor

Activitati administrative zilnice

Colaborare:

Full-time, de Luni pana Vineri, de la 8:00 la 16:00

Contract de angajare

Oferta salariala atragatoare, detaliile fiind oferite la momentul aplicarii la acest post.

Sunt invitate sa aplice persoanele care doresc sa lucreze intr-un mediu modern, profesionist, persoanele care isi doresc o colaborare pe termen lung . De asemenea, pot aplica la acest post si persoanele care nu au experienta pe un post similar, dar sunt dornice sa invete.

Asteptam cu nerabdare sa facem cunostinta!  Echipa Rosana Medical!