Cu o echipa de medici romani curajosi, pasionati de medicina si oameni, cu cea mai mare experienta in chirurgia moderna la nivel national, Ponderas aduce pacientilor sai servicii medicale la cele mai inalte standarde internationale. Spitalul Ponderas...
citeste mai mult

Ponderas

Front Desk Officer (Personal recepţie) Bucuresti Ponderas

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Chirurgie generală

Tip job: Full-time

Zile lucratoare: Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbătă

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Operator Call-Center

Descrierea jobului

  • Preluare apeluri pacienti si oferirea informatiilor necesare
  • Preia apelurile telefonice, noteaza si transmite mesajele receptionate
  • Programeaza si reprogrameaza pacientii conform serviciilor solicitate si regulilor interne si ii informeaza despre pregatirea necesara pentru diverse investigatii/teste, in masura compentelor
  • Citire zilnica a corespondentei electronice pentru updatarea informatiilor necesare
  • Programeaza pacientii abonati/asigurati/ platitori
  • Face propuneri in vederea imbunatatirii activitatii
  • La schimbul turei, transmite colegului aspectele nerezolvate precum si problemele deosebite aparute in cursul zilei