Your smile defines you. It says a thousand special things before you even speak. And there are a thousand special things that we do to keep you smiling.

Nicolescu Agatstein Dental Clinique

Front Desk Officer (Personal recepţie) Bucuresti Nicolescu Agatstein Dental Clinique

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Chirurgie dentară

Bucuresti - Bucuresti Anunţul expira în 21 zile

Nicolescu-Agatstein Dental Clinique este prima clinica de chirurgie ortognatica romaneasca si singura clinica de medicina dentara din Romania afiliata la The Leading Dental Centers of The World.

“Ne mandrim cu experienta de 20 de ani de excelenta in servicii de medicina dentara.“

   Front desk officer

  Profilul candidat ideal:

  •  Dorinta permanenta de a invata
  •  Abilitati de comunicare si relationare
  •  Usurinta in utilizarea pachetului Office
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat

Responsabilitati:

  • Receptie client, prezentarea serviciilor catre client
  • Activitati zilnice administrative
  • Programari telefonice

Colaborare:

  • Contract de munca
  • Full time -  Luni-Vineri

Beneficii:

  • Prime
  • Liber 1 saptamana de Paste, 2 saptamani de Craciun, 3 saptamani vara.

Oferta salariala este  atragatoare. Informatiile concrete se pot oferi in momentul in care aplicati la acest post.

Sunt invitate sa aplice persoanele care doresc sa se dezvolte intr-un mediu modern, profesionist. De asemenea sunt invitate persoanele care doresc o colaborare full time, pe termen lung.

Abia astept sa ne cunoastem! Echipa Nicolescu-Agatstein Dental Clinique