Implantodent este cea mai mare si moderna retea de clinici dentare private din Romania, reprezentand cea mai „consistenta” investitie autohtona privata in domeniul medicinii dentare. Infiintata ca un proiect ambitios, Implantodent a ajuns in c...
citeste mai mult

Implantodent

Front Desk Officer (Personal recepţie) Bucuresti Implantodent

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Implantologie dentară

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Implantodent este cea mai mare si moderna retea de clinici dentare private din Romania, reprezentand cea mai „consistenta” investitie autohtona privata in domeniul medicinii dentare.

Tehnologia unica de diagnostic, tratament si monitorizare din dotare care completeaza cu succes factorul uman, transforma tratamentul stomatologic intr-un adevarat act medical, sigur si confortabil, asa cum isi doreste orice pacient care pune pret pe sanatatea sa.

Profilul candidatului ideal:

  • Studii superioare finalizate
  • Cunostinte de operare pc (Word, Excel, PowerPoint)
  • Experienta pe un post similar constituie un avantaj
  • Abilitati de organizare a sarcinilor de lucru

Responsabilitati:

  • Ofera informatii generale despre clinica
  • Programari telefonice ale pacientilor
  • Indrumarea clientilor catre cabinete
  • Sarcini administrative zilnice

Colaborare:

  • Full-time- 8 ore/zi   de luni pana vineri
  • Contract de munca

Oferta salariala avantajoasa, salariul raportat la experienta profesionala. Toate detaliile necesare vor fi disponibile in momentul aplicarii la acest job.

Sunt invitate sa aplice persoanele care au experienta pe un post similar, persoanele care isi doresc o colaborare de lunga durata intr-un mediu profesionist.

Asteptam cu nerabdare sa ne cunoastem! Echipa Implantodent!