Dr. Leventer Mihaela a deschis primul cabinet privat de dermatologie in 1996. De atunci numarul pacientilor consultati si tratati de dr. Mihaela Leventer a crescut exponential. Pacientii multumiti au adus alti pacienti indiferent de locatia in care d...
citeste mai mult

Dr. Leventer Centre

Front Desk Officer (Personal recepţie) Bucuresti Dr. Leventer Centre

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Dermatovenerologie

Bucuresti - Bucuresti Anunţul expira în 38 zile

Descriere

Centrul de Dermatologie si Estetica Dr. Leventer

Dr. Leventer Mihaela a deschis primul cabinet privat de dermatologie în 1996 iar in prezent centrul a ajuns la 40 de colaboratori. De atunci numărul pacienților consultați și tratați de dr. Mihaela Leventer a crescut exponențial. In cadrul centrului exista un departament de chirurgie Mohs iar profesionistii clinicii au peste 250 de cazuri complexe operate.  Exista, deasemenea, o unitate de histopatologie, una de fizioterapie cutanată, un departamant de lasere și aparate terapeutice nonlaser, două săli de operație complet utilate și un mic staționar. Tot timpul la curent cu noutățile, echipa lucreaza cu cea mai performantă tehnologie, achizitionând și în prezent aparatele care și-au dovedit eficiența.

Front Desk Officer

Profil candidat ideal:

·         Experienta de minim un an pe un post similar;

·         Abilitati de comunicare si relationare

·         Nivel engleza mediu-avansat;

·         Dorinta permanenta de a invata.

Responsabilitati:

·         Desfasurarea activitatilor de receptie specific unui Centru Medical incluzand efectuarea programarilor pacientilor pentru consultatii si interventii;

·         Oferirea de informatii pacientilor sau oricarei persoane interesate de serviciile Centrului Medical;

·         Incasarea serviciilor/produselor de care au beneficiat pacientii/clientii Centrului Medical;

·         Trimite si raspunde in mod profesionist la email-urile expediate de pe/de catre adresa electronica a receptiei clinicii;

·         Gestioneaza si rezolva eventualele reclamatii si solicitari ale pacientilor;

·         Primeste si expediaza corespondenta la solicitarea superiorilor.

Colaborare:

Contract de angajare Full-time

Oferta salariala este atragatoare.Informatiile concrete se pot oferi in momentul in care aplicati la acest post.