Începutul Crystal Dental Clinic a avut loc în anul 2000, când Dr. Sorina Blaj, managerul clinicii, un medic tânar şi foarte entuziast, cu experienţa acumulată în clinici din Bucureşti, Europa şi SUA, s-a decis să înfiinţeze primul său c...
citeste mai mult

CRYSTAL DENTAL CLINIC SRL

Front Desk Officer (Personal recepţie) Bucuresti CRYSTAL DENTAL CLINIC SRL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: ATI

Tip job: Part-time

Zile lucratoare: Luni Marti Miercuri Joi Vineri

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Front Desk Oficer

Candidatul ideal
Clinica stomatologica angajeaza receptionera cu experienta, care urmareste dezvoltarea carierei, pregatita sa faca parte dintr-o echipa de profesionisti cu entuziasm, pasiune, pro-activitate, capacitate de adaptare.

Descrierea jobului

preluarea apelurilor telefonice
programari pacienti
incasari si facturare
intampinarea pacientilor - protocol pacienti
Cerinte
experienta minim 2 ani intr-o clinica stomatologica
cunoasterea lb. engleze - nivel conversational
prezenta agreabila