Cris Smile

Front Desk Officer (Personal recepţie) Bucuresti Cris Smile

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Implantologie dentară

Bucuresti - Bucuresti Anunţul expira în 3 zile

Cris Smile este o clinica stomatologica cu tehnologie de ultima ora. Va oferim: confidentialitate, confort, tratamente corecte si tehnologie de inalta performanta cu specialisti in domeniul stomatologic.

Profilul candidatului ideal:

  • Cunostinte de operare pc (Word, Excel, PowerPoint)
  • Experienta pe un post similar constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Abilitati de organizare a sarcinilor de lucru
  • Responsabila si implicata.

Responsabilitati:

  • Ofera informatii generale despre clinica
  • Programari telefonice ale pacientilor
  • Indrumarea clientilor catre cabinete
  • Sarcini administrative zilnice

Colaborare:

  • Full-time- in ture  de luni pana vineri si o sambata pe luna!