Centru de excelenta

CENTRUL MEDICAL POLICLINICO DI MONZA

Front Desk Officer (Personal recepţie) Cluj-Napoca CENTRUL MEDICAL POLICLINICO DI MONZA

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Cardiologie

Cluj-Napoca - Cluj >Anunt expirat - job inactiv

Spitalul Monza, parte din grupul “Policlinico di Monza” ce insumează zece spitale din Italia, este specializat în efectuarea de interventii chirurgicale complexe și în asigurarea de servicii medicale integrate de inalta performanta.

Front desk officer-Cluj

Profil candidat ideal:

  • Stiudii superioare finalizate
  • Cunostinte de operare pc (Word, Excel, PowerPoint)
  • Experienta pe un post similar
  • Abilitati de organizare a sarcinilor de lucru

Responsabilitati:

  • Ofera informatii generale despre spital
  • Programari telefonice ale pacientilor
  • Indrumarea clientilor catre cabinete
  • Sarcini administrative zilnice

Colaborare:

  • Full-time- 8 ore/zi
  • Contract de munca

Oferta salariala avantajoasa, salariul raportat la experienta profesionala. Toate detaliile necesare vor fi disponibile in momentul aplicarii la acest job.

Sunt invitate sa aplice persoanele care au experienta pe post similar, persoanele care isi doresc o colaborare de lunga durata intr-un mediu profesionist.

Asteptam cu nerabdare sa ne cunoastem! Echipa spitalului Monza