O clinica stomatologica în care respectul pentru pacient este pe primul loc. Oferim servicii medicale de top asa ca... avem pretenții mari! Însă suntem ca o familie.

Toutdent

Tehnician dentar Bucuresti Toutdent

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Stomatologie generală

Bucuresti - Bucuresti Anunţul expira în 11 zile

FINESSE DENT (Toutdent) este înainte de toate un concept: o abordare corporatistă a unui domeniu individual ce prezintă enorme avantaje pentru pacienţi, traduse prin servicii medicale de cea mai bună calitate.

O medicină dentară, care pune la dispoziţia dumneavoastră toate soluţiile de tratament moderne, reprezintă obiectivul nostru profesional.

Informarea şi expunerea unui plan de tratament optimizat şi particularizat pentru fiecare pacient şi specializare în parte, sunt riguros efectuate garantând astfel succesul unei intervenţii reuşite.

Aceste principii medicale sunt aplicate în toate sediile clinicilor FINESSE DENT iar aparatura de ultimă generaţie ce corespunde celor mai înalte standarde internaţionale şi ambientul deosebit fac posibilă orice modalitate de tratament existentă pe plan mondial.

Profilul candidatului ideal

- Absolvent scoala sanitara postliceala (avantaj - scoala de profil);

- Autorizatia de libera practica;

- Diploma de bacalaureat;

- Experienta de minim un an de zile;

- Experienta cu sisteme CAD/CAM sau prelucrarea de informatii 3D este necesara;

 - Abilitati de comunicare.

Responsabilitati

- Respectarea prevederile legale in vigoare si regulamentelor interne referitoare la acordarea serviciilor medicale;
- Respectarea si aplicarea normelor de etica profesionala si deontologie medicala.

Beneficii

- Mediu de lucru placut;

- Echipament ultramodern;

- Echipa eficienta si experimentata formata din medici specialisti.

Program de lucru flexibil

Sunt invitati sa aplice tehnicienii dentari care isi doresc sa se dezvolte profesional alaturi de o companie pe termen lung si in cadrul unui mediu profesionist.

NU trebuie sa aplice candidatii care cauta colaborari pe termen scurt sau in regim part-time.

Daca te-am convins, te asteptam in echipa noastra! - Echipa Finesse DENT