Conditii avantajoase; Mediu interactiv; Suport.

Speranta Sante

Medic Bucuresti Speranta Sante

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Psihiatrie pedriatică

Bucuresti - Bucuresti Anunţ expirat - job inactiv

Clinica Speranta Sante cauta un Medic Specialist/Primar Psihiatrie Pediatrica

Cerinte:

• Studii de specialitate;

• Certificat de membru vizat de Colegiul Medicilor;

• Asigurare Malpraxis valabila;

• Orientare catre pacient;

• Bune abilitati de comunicare si relationare;

Responsabilitati:

• Asigura evaluarea sanatatii psihice a copiilor si adolescentilor pana in 18 ani;

• Colaboreaza cu membrii familiei pentru a asigura un mediu familial sanatos din punct de vedere psihologic pentru dezvoltarea copilului;

• Respecta confidentialitatea informatiilor in ceea ce priveste pacientii.

Beneficii:

• Un venit atractiv;

• Program flexibil de lucru (se lucreaza tura contra tura);

• Oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti;

• Alte beneficii.

Forma de colaborare: Full -time.

Tip de contract: PFA, PFI, Contract individual de munca. Disponibilitate CAS

Locatie job: zona Mall Vitan, sector 3, Bucuresti.

Informatii detaliate vor fi disponibile odata cu aplicarea la acest post.