Sanador este o companie cu capital 100% romanesc, care furnizeaza intreaga gama de servicii medicale. Infiintata in 2001 Sanador a avut o dezvoltare continua, exclusiv organica, fara nici o achizitie. In anul 2011 Sanador a inaugurat cel mai ma...
citeste mai mult

sc sanador SRL

Medic Bucuresti sc sanador SRL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Medicină de laborator

Bucuresti - Bucuresti Anunţul expira în 27 zile

„Misiunea noastra este de a ne consacra activitatea realizarii unor schimbari calitative a serviciilor medicale. Valorile in care credem sunt: spiritul de echipa, corectitudinea, creativitatea, inovatia, flexibilitatea,  imbunatatirea calitatii vietii.”

Infiintat in anul 2001, Centrul Medical Sanador a cunoscut o dezvoltare continua, avand capital 100% romanesc.

In anul 2011 Sanador a inaugurat cel mai mare spital privat generalist din Romania, cu 402 paturi si 10 sali de operatie si a atras unii dintre cei mai performanti medici si personal de inalt profesionalism, reusind sa atinga performante deosebite. Mizand foarte mult pe resursa umana, Sanador a dezvoltat permanent procesul de recrutare, atragand oameni care sa se simta mandri ca fac parte din aceasta companie.

Medic specialist/primar de laborator

Tip contract: in regim full-time, care sa intre in contract cu CAS.

Forma de colaborare: contract de munca.

Descrierea postului:

- Organizarea si supervizarea activitatilor desfasurate in laborator;

- Controlul calitatii executiei analizelor;

- Asigurarea si verificarea efectuarii programelor de control intern si extern de calitate;

- Analiza rezultatelor neconforme si stabilirea de actiuni corective si preventive;

- Efectuarea determinarilor conform pregatirii profesionale, validarea, semnarea si parafarea buletinelor de analize.

- Un mediu de lucru modern, cu aparatura si echipamente de inalta performanta.

Candidatul ideal:

- Studii superioare absolvite in domeniu;

- Experienta in implementarea si mentinerea procedurilor de management al calitatii;

- Capacitatea de a motiva si impulsiona echipa de lucru.

Te asteptam cu drag in echipa noastra!