S.C. AIS CLINICS & HOSPITAL

Medic Bucuresti S.C. AIS CLINICS & HOSPITAL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Medicină de laborator

Bucuresti - Bucuresti Anunţul expira în 37 zile

Descriere

AIS CLINICS & HOSPITAL

Divizia clinici s-a fondat in anul 2005. Ne desfasuram activitatea intr-o cladire medicala moderna, dotata cu aparaturi ultraperformante, deservind mai mult de 20 de specialitati.

Baza dezvoltarii noastre este data de calitatea serviciilor oferite si de experienta si profesionalismul cadrelor noastre medicale.

Descrierea jobului:

- Organizarea si supervizarea activitatilor desfasurate in laborator;

- Controlul calitatii executiei analizelor;

- Asigurarea si verificarea efectuarii programelor de control intern si extern de calitate;

- Analiza rezultatelor neconforme si stabilirea de actiuni corective si preventive;

- Efectuarea determinarilor conform pregatirii profesionale, validarea, semnarea si parafarea buletinelor de analize.

- Un mediu de lucru modern, cu aparatura si echipamente de inalta performanta.

Candidatul ideal:

- Studii superioare absolvite in domeniu;

- Experienta in implementarea si mentinerea procedurilor de management al calitatii;

- Capacitatea de a motiva si impulsiona echipa de lucru.

Program: Full- time, de luni pana vineri