DISCOVERY CLINIC SRL

Medic Bucuresti DISCOVERY CLINIC SRL

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Medicină internă

Bucuresti - Bucuresti Anunţul expira în 37 zile

Suntem o institutie privata multifunctionala de diagnostic si asistenta medicala care acopera o multitudine de specialitati. Utilizand echipamente si aparatura medicala de ultima generatie, DISCOVERY CLINIC asigura o evaluare corecta a starii de sanitate.

DISCOVERY CLINIC s-a nascut din convingerea ca cel mai important este sa descoperiti la timp si sa preveniti orice v-ar putea pune in pericol sanatatea.

MEDIC MEDICINA INTERNA

Tip contract: in regim full-time, care sa intre in contract cu CAS.

Forma de colaborare: PFA/PFI sau contract individual de munca.

Principalele responsabilitati:

• Efectueaza consultatii si  investigatii conform specializarii;

• Prescrie tratament pacientilor;

• Completeaza fisa medicala a pacientului;

• Urmareste evolutia medicala a pacientului;

Cerinte:

• Studii de specialitate;

• Competente pe ecografie (nu este obligatoriu, este un avantaj cu reflectare in veniturile realizate).

• Certificat de membru vizat de Colegiul Medicilor;

• Orientare catre pacient;

• Bune abilitati de comunicare si relationare;

• Capacitate de organizare.

Beneficii:

• Pachet salarial atractiv,

• Pacientura deja formata,

• Dotari tehnice si echipamente de cea mai buna calitate;

• Colectiv tanar si dinamic;