Mediul de lucru profesionist, adaptat standardelor.

ANDARIAMED

Medic Bucuresti ANDARIAMED

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Pediatrie

Bucuresti - Bucuresti Anunţul expira în 27 zile

Descriere

Clinica Andariamed cauta medic pediatru in Bucuresti.

Medic specialist/primar pediatru

Descrierea postului:
• Efectueaza consultatii si a investigatii conform specializarii;
• Prescrie tratament pacientilor;
• Completeaza fisa medicala a pacientului;
• Intocmeste situatii medicale.

Cerinte:
• Studii de specialitate in domeniu;
• Certificat de membru vizat de Colegiul Medicilor;
• Cunoasterea protocoalelor medicale si a legislatiei in vigoare.

Beneficii:
• Pachet salarial motivant
• Noi oportunitati profesionale si mediu de lucru extrem de placut.

NU trebuie sa aplice candidati care cauta oportunitati pe termen scurt sau care sunt in cautarea unor oportunitati part time. NU trebuie sa aplice candidatii care nu pot sau nu vor sa respecte protocolul de lucru dintr-un mediu profesionist.

Abia asteptam sa ne cunoastem! -Echipa Andariamed