Centrul Medical Aide Sante

Aide Sante

Medic Bucuresti Aide Sante

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Reumatologie

Bucuresti - Bucuresti Anunţ expirat - job inactiv

Oferim servicii de asistență medicală multi-disciplinară la înalte standarde de calitate profesională ca rezultat al experienței dobândite. Punctele de recoltă precum și clinicile partenere sunt situate în zone ușor accesibile ale Bucureștiului.Promovăm educația pentru sănătate ! Dezvoltăm un dicționar explicativ al analizelor medicale.Promovăm alimentația sănătoasa: întreabă acum specialistul despre intoleranțele alimentare.Pentru parteneri, oferim pachete atractive de medicina muncii: servicii integrate de asistenta medicala, consiliere psihologica și SSM.

Descrierea postului:
• Efectueaza consultatii si a investigatii conform specializarii;
• Prescrie tratament pacientilor;
• Completeaza fisa medicala a pacientului;
• Intocmeste situatii medicale.

Cerinte:
• Studii de specialitate in domeniu;
• Certificat de membru vizat de Colegiul Medicilor;
• Cunoasterea protocoalelor medicale si a legislatiei in vigoare.