Regina Maria - Reteaua Privata de Sanatate este cel mai complex furnizor de servicii medicale private din tara noastra, cu peste 1000 de medici permanenti si colaboratori in cele trei spitale si peste 23 de policlinici prezente in Bucuresti si in tar...
citeste mai mult

Regina Maria

Asistent medical Cluj-Napoca Regina Maria

ai Aplicat la acest job

Specialitate: ATI

Zile lucratoare: Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică

Cluj-Napoca - Cluj Anunţul expira în 33 zile

Construit de la zero, Spitalul REGINA MARIA Cluj reprezinta cea mai mare investitie a retelei din afara Bucurestiului. Cu o suprafata de 7000 mp si sapte niveluri, spitalul ofera o gama complexa de specialitati medicale, axate pe chirurgia minim-invaziva laparoscopica, printre care: ginecologie, chirurgie generala, chirurgie pediatrica, ortopedie. In plus, spitalul dispune de maternitate, centru de imagistica, laborator integrat de analize medicale, ambulatoriu multidisciplinar, camera de garda 24/7, adulti si copii.

Post disponibili: Asistent Medical Generalist - ATI

Profil candidat ideal:
- Absolvent de studii postliceale/facultate de asistenta medicala;

- Autorizatie libera practica si asigurare malpraxis – documente valabile;

- Experienta relavanta de minim 6 luni in terapie intensiva;
- Atentie la detalii si implicare;

- Excelente abilitati de comunicare si empatie;

Responsabilitati:

- Monitorizeaza, observa pacientii post operator: starea generala de sanatate si semnele vitale ale acestora

- Raspunde de aplicarea corecta a tratamentului a fiecarui bolnav;

- Respecta normele de asepsie si antisepsie;

- Raspunde de calitatea actului medical si eficienta acestuia.

Program de lucru:

- Full-time - Ture 12/ 24; 24/48;
- Part-time

Beneficii:

- Salariu fix - in functie de experienta poate varia;

- Sporuri de noapte si de weekend;

- Bonuri de masa;

- Cursuri cu puncte OAMMR;

- Training-uri medicale si non medicale.

Se cauta persoane deschise, dornice sa se dezvolte, cu grija autentica fata de oameni.

Te asteptam in echipa noastra!