Centru de excelenta

CENTRUL MEDICAL POLICLINICO DI MONZA

Brancardier Bucuresti CENTRUL MEDICAL POLICLINICO DI MONZA

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Chirurgie generală

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Spitalul Monza, parte din grupul “Policlinico di Monza” ce însumează zece spitale din Italia, este specializat în efectuarea de intervenții chirurgicale complexe și în asigurarea de servicii medicale integrate de înaltă performanță. Apartenența la un grup internațional înseamnă accesul Spitalului Monza la peste 20 de ani de expertiză și inovație în domeniul medical, oferirea unor servicii medicale la standarde de calitate europene, precum și formarea profesională continuă a personalului medical în centre internaționale de prestigiu. În plus, colaborarea permanentă între medicii grupului face posibilă realizarea anumitor intervenții cu grad mare de dificultate sau în premieră pentru România.

BRANCARDIER - Spitalul Monza

Candidatul ideal

- echilibrat si dedicat;

- spirit de initiativa;

- intelegere fata de pacienti si nevoile acestora.

Responsabilitati

- desfasurarea activitatii in spital numai sub indrumarea si supravegherea asistentului medical sef sau asistentului medical de serviciu;

- persoana dedicata sprijinirii si acordarii de suport in vederea indeplinirii misiunii sectiei in cadrul careia isi desfasoara activitatea;

- respectarea regulamentului de ordine interioara, regulile si protocoalele departamentului/sectiei din care face parte;

- transportarea bolnavilor conform indicatiilor primite.

Program

Full-time - doar ture de dimineata si dupa-amiaza pana la ora 22:00

NU trebuie sa aplice candidatii care cauta oportunitati pe termen scurt sau care sunt in cautarea unor oportunitati part-time. NU trebuie sa aplice candidatii care nu pot sau nu vor sa respecte protocolul de lucru dintr-un mediu profesionist.