Spitalul Sf. Constantin, distins de Organizația Mondială a Sănătății cu premiul Hand Hygiene Excellence Award 2013, este un spital privat cu profil multidisciplinar, având în total 92 de paturi, un proiect al S.C. TEO HEALTH S.A., compani...
citeste mai mult

SC TEO HEALTH SA

Asistent medical Brasov SC TEO HEALTH SA

ai Aplicat la acest job

Specialitate: ATI

Zile lucratoare: Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbătă Duminică

Brasov - Brasov >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Responsabilitati:
- desfasurarea activitatilor de ingrijire a bolnavilor în sectia Terapie Intensiva si a celor
de realizare a anesteziei in timpul interventiei chirurgicale, in colaborare cu medicul anestezist.
Cerinte
- autorizatie de libera practica, asigurare malpraxis;
- abilitati de a executa procedurile medicale la standardele de performanta stabilite;
- abilitati de a lucra in echipa;
- persoana politicoasa, serioasa, punctuala, discreta;
- pasiune pentru profesie;