Reteaua Medicala Wellborn activeaza de peste 19 ani pe piata serviciilor medicale private, fiind un sistem medical complet, care pune în valoare sănătatea, ca o stare continuă. In prezent, Spitalul Wellborn, singurul spital dedicat tratării prob...
citeste mai mult

S.C. PROMED SYSTEM S.R.L. - Reteaua Medicala Wellborn

Asistent medical Bucuresti S.C. PROMED SYSTEM S.R.L. - Reteaua Medicala Wellborn

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Obstetrică – Ginecologie

Tip job: Full-time

Zile lucratoare: Luni Miercuri Joi Vineri

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Reteaua Medicala Wellborn angajeaza asistent medical coordonator pentru Spitalul Wellborn Bucuresti - Str. Brodina, Nr. 3, Sector 1.

Cerinte
• Minim 5 ani experienta pe un post similar;
• Atentie la detalii, bune abilitati de lucru in echipa;
• Cunostinte medii de operare PC (Microsoft Office, Internet).

Principalele responsabilitati:
• coordoneaza, controleaza si raspunde de activitatea asistentilor medicali si deleaga sarcini acestora;
• controleaza si evalueaza periodic calitatea activitatii asistentilor medicali si a altor categorii de personal cu pregatire medie sanitara si elaboreaza programe si propuneri de imbunatatire a acesteia;
• stabileste necesarul si continutul programelor de perfectionare pentru personalul din subordine;
• stabileste nevoile de participare la programele de educatie continua organizate in afara institutiei pentru personalul din subordine;
• stabileste criteriile de evaluare a cunostintelor profesionale si a calitatii activitatii pentru personalul din subordine;
• controleaza si evalueaza periodic activitatea personalului din subordine, propune si participa la acordarea calificativelor profesionale, pe care le avizeaza;
• stabileste necesarul de personal, asistenti medicali si alte categorii de personal cu pregatire medie sanitara si face parte din comisia de concurs privind angajarea, promovarea si specializarea acestora;
• stabileste programul de activitate in functie de specificul sectiei.

Beneficii:
• Conditii de lucru la cel mai inalt standard medical;
• Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes;
• Pachet salarial motivant.

In situatia in care considerati ca indepliniti criteriile de mai sus si doriti sa lucrati intr-un mediu competitiv alaturi de o echipa de profesionisti, asteptam aplicatia dumneavoastra.
Vor fi contactati doar candidatii selectati .

Va asteptam cu drag in Reteaua Medicala Wellborn. CV-urile si aplicatiile se pot trimite si pe adresa ****@***.**.