Nefromed Concept este un centru de dializa situat in incinta Spitalului Victor Babes.

Nefromed Concept

Asistent medical Bucuresti Nefromed Concept

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Nefrologie

Tip job: Full-time

Zile lucratoare: Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbătă

Bucuresti - Bucuresti Anunţul expira în 3 zile

Nefromed Concept este un centru de dializa situat chiar in incinta Spitalului Victor Babes. Acest centru este dotat cu aparatura de ultima generatie, iar in cadrul lui pacientii au parte de cel mai bun tratament. Nefromed Concept are o echipa medicala bine pregatita cu standarde de performanta ridicate.

Cerinte:

- Diploma asistent medical

- Membru in OAMMR

- Autorizatie ALP

Profilul candidatului ideal:

-  Experienta pe sectia de dializa minim un an de zile

-  Disponibilitate pentru program full time, in ture

-  Persoana comunicativa, cu atitudine pozitiva, proactiva si are dorinta continua de invatare

Beneficii:

- Oferta salariala atractiva

- Contract de munca pe perioada nedeterminata

- Aparatura moderna

Descrierea jobului:

- Realizeaza tratamentul pacientilor

- Monitorizeaza parametrii tratametului

- Pregatirea pacientilor pentru dializa

Abia asteptam sa ne cunoastem! – Echipa Nefromed Concept