INGRIJIRI LA DOMICILIU SRL este o companie de asistenta medicala la domiciliu in creștere, cu sediul la Brașov si puncte de lucru in județele Sibiu, Mureș, Cluj, Neamț si Prahova. Printre serviciile oferite se numara ingrijirea escarelor si...
citeste mai mult

INGRIJIRI LA DOMICILIU

Asistent medical PLOIESTI INGRIJIRI LA DOMICILIU

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Medicină generală

Tip job: Full-time

Zile lucratoare: Luni Miercuri Joi Vineri

PLOIESTI - Prahova >Anunt expirat - job inactiv

Descriere

Cerinte pentru ocuparea postului:

- Experienta minim 1 an

- Studii medii/superioare de specialitate/ cursuri formare profesionala

- Certificat de membru OAMMR valabil

- Permis de conducere categoria B -

 - Cunostinte PC, internet, pachet Microsoft Office

Principale sarcini si responsabilitati:

- deplasarea la domiciliul beneficiarului in vederea ingrijirii medicale

- aplicarea tehnicilor si procedurilor de ingrijire adecvate

- identificarea posibilelor riscuri de accidente sau de agravare a starii de sanatate a beneficiarului cauzate de medicul ambiental si/sau familial

- administrarea medicamentelor numai in conformitate cu prescriptiile medicale eliberate de medicii de familie sau cabinetele medicale de specialitate

 - respectarea normelor de igiena, pentru prevenirea si combaterea infectiilor

Se ofera:

- pachet salarial + bonusuri

- masina serviciu

- decontarea tuturor cheltuielilor

- telefon de serviciu

- instruire pe tot parcursul colaborarii

- materiale sanitare

- program flexibil