Family Clinic, furnizor de servicii medicale private situat in zona de nord a Bucurestiului, este o clinica moderna care reuneste, intr-un loc primitor, specialisti de incredere si o echipa dedicata profesiei, “Familia” inseamna si locul unde...
citeste mai mult

Family Clinic

Asistent medical Bucuresti Family Clinic

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Medicină generală

Bucuresti - Bucuresti >Anunt expirat - job inactiv

Deschisa în urmă cu cinci ani, Family Clinic a aparut ca raspuns la necesitatea evidenta pentru servicii de sanatate de calitate, in acord cu cerintele medicinei actuale si a devenit rapid unul dintre cei mai respectati furnizori de servicii medicale de ambulator private din zona rezidentiala de nord Pipera – Voluntari.

Cerinte:
- Studii de specialitate;
- Certificat de membru (ALP) si Asigurare MALPRAXIS - documente valabile;
- Experienta minim 1 an pe o pozitie similara;

- Experienta pe recoltari adulti si copii;
- Excelente abilitati de comunicare, empatie, orientare spre nevoile pacientului, atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor, seriozitate si responsabilitate, abilitati de munca in echipa, proactivitate, implicare;
- Limba engleza - nivel avansat.

Responsabilitati:
-Recoltare probe biologice;
-Pregatire cabinet medical;
-Asista medicul in actul medical.

Beneficii:

- mediu de lucru placut;
- salariu stimulativ;

Program flexibil in regim full-time de 8h/zi; 07:00 – 19:00.

Sunt invitati sa aplice asistenti medicali care isi doresc sa se dezvolte profesional alaturi de o companie pe termen lung si in cadrul unui mediu de lucru placut si unit.

NU trebuie sa aplice candidatii care cauta colaborari pe termen scurt sau in regim part-time. NU trebuie sa aplice persoanale care nu vorbesc fluent limba engleza.

Va asteptam in echipa! - Family Clinic