Clinica Gynera este lider al domeniului medicinei reproductive in Romania, dar si al pietei private de fertilizizare in vitro din tara, fiind una dintre cele mai performante clinici de fertilitate din Europa si totodata primul si singurul centru medi...
citeste mai mult

Clinica Medicala Gynera

Asistent medical Bucuresti Clinica Medicala Gynera

ai Aplicat la acest job

Specialitate: Obstetrică – Ginecologie

Tip job: Full-time

Zile lucratoare: Luni Marţi Miercuri Joi Vineri Sâmbătă

Bucuresti - Bucuresti Anunţul expira în 17 zile

“Echipa Gynera reuneste profesionisti acreditati si specializati in medicina reproducerii: atat medici, embriologi, asistenti medicali, cat si psihologi si consilieri. Rezultatele remarcabile ne-au pozitionat deja in randul celor mai performante clinici de fertilitate din lume.  Inca din primul an am obtinut rezultate spectaculoase cu tehnologii noi si am fost onorati sa primim recunoasterea autoritatilor pentru aceste realizari.”

Cerinte:

- Studii postliceale/universitare de asistent medical;

- Avizul de libera practica si toate documentele valabile;

- Experienta relevanta de minim 1 an in ginecologie;

- Buna capacitate de comunicare, organizare si relationare cu medicii si pacientii;

- Seriozitate si profesionalism.

Responsabilitati:

- Asistarea medicilor pe parcursul consultatiilor si procedurilor;

- Inregistrarea si intocmirea de documentatie specifica;

- Administrarea tratamentelor la indicatia medicului;

- Recoltarea probelor pentru prelucrarea de laborator;

- Pregatirea pacientilor pentru interventii.

Beneficii:

 - Contract de munca full time (8h) pe perioada nedeterminata;

 - Salariul atractiv + bonuri de masa + decontare transport;

Sunt invitati sa aplice candidatii responsabili, care isi practica meseria cu pasiune si integritate profesionala si care isi doresc sa se dezvolte alaturi de o companie pe termen lung. NU trebuie sa aplice persoanele care nu au minimul de experienta cerut sau care cauta colaborari temporare.